Grafiska deild

Britt Rasmussen
Grafikari
britt@foroyaprent.fo

Durið Eyðbjørnsdóttir
Grafikari
durid@foroyaprent.fo

Guðrið Hentze
Miðlagrafikaralærlingur
gudrid@foroyaprent.fo
355965

Ingi Joensen
Leiðari á grafisku deild
ingi@foroyaprent.fo
228893 / 35 59 68

Jenny Svabo
Miðlagrafikaralærlingur
jenny@foroyaprent.fo

Pætur Eyðunsson Jensen
Kreativur leiðari
patur@foroyaprent.fo
355961

Roda Johannesen
Grafikari
roda@foroyaprent.fo
35 59 72

Rógvi Odvørson
Grafikari
rogvi@foroyaprent.fo
355963

Prentsmiðjan

Andrzej Reszynski
Prentari

Benny Brockie
Digitalprent

Dariuz Nehring
Prentari

Egill Njálsson
Bókbindari

Jan Jacobsen
Digitalprent
jan@foroyaprent.fo

Jóan Magnus Jensen
Ábyrgd fyri tøkni
jmj@foroyaprent.fo
21 55 42

Jónsvein Mikkelsen
Hjálparfólk

Mads Nedergaard
Grafiskur tøkningur

Liðuggerð

Eivi L. Mouritsen
Grafiskur tøkningur

Hildur Poulsen
Bókbindari

Skelti & Stórprent

Heini Hansen
Skelti & stórprent

Tórður Patursson
Leiðari, skelti & stórprent
tordur@foroyaprent.fo
59 45 56

Kantina

Ann Poulsen
Køkshjálp

Fyrisiting

Kári Olsen
Framleiðsluleiðari
kari@foroyaprent.fo
59 45 60 / 35 59 77

Ordra- og søludeild

Beinta Kass
Søla- & umsiting
beinta@foroyaprent.fo
58 45 59 / 35 59 51

Bjørt Isaksen (í farloyvi)
Søluleiðari
bjort@foroyaprent.fo
594559 / 35 59 66

Eyðhild Holm
Skrivstovulærlingur
eydhild@foroyaprent.fo
355969

Hallur Onghamar
Søluráðgevi
hallur@foroyaprent.fo
59 45 58 / 35 59 69

Hansina Brekkstein
Tilboð og ordraskráseting
hansina@foroyaprent.fo
59 45 57 / 35 59 64

Myanne S. Johansen
Innkeyp
myanne@foroyaprent.fo
+298 589213

Sóley í Homrum
Faktura og ordraskráseting
soley@foroyaprent.fo
35 59 67