Ordra- og søludeild

Bjørt Isaksen
Søluleiðari
bjort@foroyaprent.fo
59 45 59 / 35 59 66

Hansina Brekkstein
Tilboð og ordraskráseting
hansina@foroyaprent.fo
59 45 57 / 35 59 64

Myanne S. Johansen
Innkeyp
myanne@foroyaprent.fo
+298 58 92 13

Sóley í Homrum
Faktura og ordraskráseting
soley@foroyaprent.fo
35 59 67

Susann H. Hestoy
Tilboð & faktura
susann@foroyaprent.fo
59 99 55 / 35 59 51

Teitur Magnusson
Sølu- og marknaðarráðgevi
teitur@foroyaprent.fo
59 45 58 / 35 59 58

Grafiska deild

Britt Rasmussen
Grafikari
britt@foroyaprent.fo

Ingi Joensen
Leiðari á grafisku deild
ingi@foroyaprent.fo
22 88 93 / 35 59 68

Jenny Svabo
Miðlagrafikaralærlingur
jenny@foroyaprent.fo
35 59 55

Jógvan Kruse
Grafikari
jogvan@foroyaprent.fo
29 45 51 / 35 59 61

Roda Johannesen
Grafikari
roda@foroyaprent.fo
35 59 72

Rógvi Odvørson
Grafikari
rogvi@foroyaprent.fo
35 59 63

Skelti & Stórprent

Heini Hansen
Skelti & stórprent
heini@foroyaprent.fo

Tórður Patursson
Leiðari, skelti & stórprent
tordur@foroyaprent.fo
59 45 56

Prentsmiðjan

Andrzej Reszynski
Prentari

Bartek Choros
Prentari

Dia Joensen
Prentari
ctp@prent.fo
+298 564616

Egill Njálsson
Bókbindari

Jan Jacobsen
Digitalprent

Jógvan Páll Simonsen
Bókbindari

Liðuggerð

Ásbjørn Nattestad
Goymsla og útkoyring

Eivi L. Mouritsen
Grafiskur tøkningur

Hildur Poulsen
Bókbindari

Fyrisiting

Durið Eyðbjørnsdóttir
Framleiðsluleiðari
durid@foroyaprent.fo
59 49 29

Prentmiðstøðin

Dia Joensen
Prentari
ctp@prent.fo
+298 564616

Jón Johannesen
Prentari - Prentmiðstøðin

Ólavur Frederiksen
Prentari - Prentmiðstøðin